Menedżer ds. relacji z klientami

Zjednoczone Królestwo

O FINELINE

Fineline jest wiodącym dostawcą technologii PCB i rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. Dzięki globalnemu oddziałowi i ponad 300 pracownikom, współpracujemy z klientami w ponad 40 krajach.

W Fineline dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy. Jesteśmy zaufanymi partnerami, bliskimi klientom i łatwymi we współpracy.
Zapewniamy środowisko pracy oparte na współpracy w dynamicznym, myślącym przyszłościowo zespole. Zawsze szukamy kreatywnych osób, więc jeśli chcesz pracować w przyjaznej, rozwijającej się firmie, w której czujesz się upoważniony do znajdowania nowych sposobów osiągania doskonałych wyników, odezwij się do nas.

OPIS STANOWISKA

Konkurencyjne wynagrodzenie - zależne od doświadczenia

Pełny etat, na stałe.

Harrogate (HG2)

  • Czy jesteś kimś, kto lubi sprawiać, że coś się dzieje?
  • Czy jesteś zorganizowany i zorientowany na klienta?

Jeśli to jesteś Ty, to mamy ekscytującą okazję, aby dołączyć do uznanego i szanowanego specjalisty w dziedzinie obwodów drukowanych (PCB).

Fineline VAR jest brytyjską spółką zależną Fineline Global, jednego z wiodących światowych dostawców obwodów drukowanych. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy Customer Relationship Managera, który dołączy do naszego zespołu i będzie koncentrował się na zapewnianiu najwyższej jakości usług w celu zarządzania potrzebami naszych klientów.

Stawiamy obsługę klienta w centrum tego, co robimy, a pracując w naszych biurach w Harrogate, będziesz zapewniać dedykowane wsparcie w zarządzaniu kontem i budować silne relacje z naszą stale rosnącą bazą konsumentów.

Ogólny opis stanowiska

Rola Customer Relationship Managera polega na świadczeniu usług o wartości dodanej i utrzymywaniu silnej współpracy z naszymi klientami. Kluczowe obowiązki koncentrują się na zarządzaniu zamówieniami, zarządzaniu zapasami i raportowaniu naszym klientom, aby zapewnić zarządzanie prognozami zgodnie z wymogami handlowymi firmy (w tym marżą, zapasami starzejącymi się, frachtem). Działania te są równoległe do pomocy w rozwijaniu naszej działalności i utrzymywaniu wartości naszej firmy w centrum tego, co robisz.

Obowiązki obejmują:
  • Proaktywne, skoncentrowane na transakcjach i zaangażowane zarządzanie kontem w celu dostarczania rozwiązań naszym klientom.
  • Zarządzanie zamówieniami, w tym prognozowanie i zarządzanie zapasami.
  • Budowanie silnych relacji z klientami w celu zapewnienia realizacji bieżących potrzeb transakcyjnych i strategicznych.
  • Komunikacja telefoniczna z klientami w sposób pewny i profesjonalny wraz z elektronicznymi metodami komunikacji.
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi współpracownikami w celu rozwijania i zwiększania liczby klientów poprzez pozyskiwanie nowych firm i przejmowanie udziału w rynku od konkurencji.
  • Oczekuje się sporadycznych podróży w ramach pełnienia tej roli.
  • Podejmowanie wszelkich innych uzasadnionych obowiązków wymaganych zgodnie z możliwościami i potrzebami firmy i jej klientów.
Będziesz posiadać:
  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej.
  • Uporządkowany i niezależny sposób myślenia.
  • Otwarty umysł na nowe sposoby pracy i inicjatywa we wprowadzaniu nowych pomysłów.
  • Zdolność do proaktywnego zarządzania klientami i zapewniania pozytywnej obsługi klienta.
  • Doświadczenie i pewność w ogólnych systemach komputerowych (Excel, e-mail, CRM).
  • Zdolność do pracy w otwartym środowisku biurowym.
  • Dbałość o szczegóły.
  • Chęć rozwoju.
Wymagania dotyczące doświadczenia zawodowego
  • Koncentracja na obsłudze klienta.
  • Doświadczenie w pracy biurowej.
  • Preferowana znajomość branży PCB, ale nie jest wymagana.
Wymagania dotyczące wykształcenia:

Minimum O'Level / GSCE (lub równoważne).

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem...

Następnie prosimy o przesłanie aplikacji na adres FinelineVAR@Doodlehr.co.uk.

Czekamy na Twoją wiadomość!