Inżynier PCB

Zjednoczone Królestwo

O FINELINE

Fineline jest wiodącym dostawcą technologii PCB i rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. Dzięki globalnemu oddziałowi i ponad 300 pracownikom, współpracujemy z klientami w ponad 40 krajach.

W Fineline dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy. Jesteśmy zaufanymi partnerami, bliskimi klientom i łatwymi we współpracy.
Zapewniamy środowisko pracy oparte na współpracy w dynamicznym, myślącym przyszłościowo zespole. Zawsze szukamy kreatywnych osób, więc jeśli chcesz pracować w przyjaznej, rozwijającej się firmie, w której czujesz się upoważniony do znajdowania nowych sposobów osiągania doskonałych wyników, odezwij się do nas.

OPIS STANOWISKA

Wynagrodzenie - do ustalenia

Pełny etat, na stałe.

Harrogate (HG2)

  • Czy pracowałeś wcześniej w branży obwodów drukowanych?
  • Czy potrafisz logicznie myśleć i dobrze pracować pod presją?
  • Szukasz nowego wyzwania?

Jeśli to jesteś Ty, to mamy ekscytującą okazję, aby dołączyć do uznanego i szanowanego specjalisty w dziedzinie obwodów drukowanych (PCB).

Fineline VAR jest brytyjską spółką zależną Fineline Global, jednego z wiodących światowych dostawców obwodów drukowanych. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy inżyniera PCB, który dołączy do naszego zespołu i rozpocznie karierę w stale rozwijającej się branży.

Co będziesz robić?

Jako inżynier będziesz świadczyć usługi o wartości dodanej dla naszych klientów. Do kluczowych obowiązków należy zrozumienie wymagań przedprojektowych i podejmowanie współpracy technicznej z producentami przy jednoczesnym przestrzeganiu wartości naszej firmy.

Będziesz wykorzystywać swoje fantastyczne umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej do budowania relacji ze wszystkimi naszymi klientami i zewnętrznymi partnerami produkcyjnymi. Wykorzystując swoją wyjątkową dbałość o szczegóły, musisz także być w stanie doprowadzić zadanie do końca, jednocześnie żonglując różnorodnym obciążeniem pracą.

Będziesz pracować w środowisku zespołowym i brać odpowiedzialność za pomyślne zakończenie współpracy z każdym przydzielonym klientem.

Jakie umiejętności musisz posiadać?

Doświadczenie w zakresie PCB będzie pomocne na tym stanowisku, ale odpowiedni kandydat otrzyma pełne szkolenie i wsparcie. Najważniejsze jest to, że zapewniamy naszym klientom wiedzę techniczną i zrozumienie, którego potrzebują.

Inne cechy, których szukamy:
  • Doświadczenie z PCB (pożądane).
  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej.
  • Uporządkowany i niezależny sposób myślenia.
  • Wyjątkowa dbałość o szczegóły i umiejętność doprowadzenia pracy do końca.
  • Potrafi dobrze pracować pod presją.
  • Doświadczenie w pracy z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami.
  • Doświadczenie w dodawaniu danych do systemów komputerowych, najlepiej CRM.
  • Umiejętność obsługi komputera, w szczególności programu Microsoft Excel.
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem...

Następnie prosimy o przesłanie aplikacji na adres FinelineVAR@Doodlehr.co.uk.

Czekamy na Twoją wiadomość!